Grandbetting Bonus Nereden Talep Edilir?

Grandbetting bonus nereden talep edilir sorusunun yanıtı oldukça basittir. Bonus talebi oluşturmak istediğinizde mutlaka sitenin canlı destek birimi ile görüşmeniz gerekmektedir. Grandbetting canlı destek opsiyonu 7/24 hizmet vermekte olan son derece deneyimli müşteri hizmetleri servisinden oluşmaktadır. Genellikle canlı destek opsiyonu yaşanmış olan problemlerde veya bilgi alınmak istendiğinde kullanılıyor. Ayrıca bonus talebi oluşturmak istediğinizde de canlı destek birimi iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sitenin promosyon kataloğu çok geniş tutuluyor ve bu promosyonların bazıları otomatik olarak hesabınıza yüklenirken bazılarında bonus talebi oluşturmanız gerekiyor. Eğer daha önce bonus talebi oluşturmadıysanız detaylara aşağıda yer veriyoruz. Böylece Grandbetting girişyaptıktan sonra bonusları nasıl kazanacağınızı da öğrenmiş olacaksınız.

Grandbetting Bonus Talebi Oluşturma İşlemleri

Grandbetting bonus talebi oluşturma işlemleri için öncelikli olarak bonusla ilgili olan şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Bu şartlar için çoğu zaman para yatırma işlemleri devreye sokuluyor. Para yatırdıktan sonra sitenin canlı destek birimi ile iletişime geçiyorsunuz. Zaten canlı destek butonuna tıkladığınızda burada farklı departmanlar bulunmaktadır. Kullanıcı adınızı, şifrenizi girip aşağıda size uygun olan bir departmanı tercih etmenizi isteniyor. Siz bonuslar ile ilgili talep oluşturacağınızdan dolayı direkt olarak canlı destek birimi ile iletişime geçebiliyorsunuz. Birimle iletişime geçtiğinizde hangi bonusu hangi limitlerle beraber talep etmek istediğinizi ve hangi işlemleri yaptığınızı belirtiyorsunuz. Genellikle 5 dakika içerisinde size dönüş sağlanıyor. Eğer şartlar yerine getirilmişse paranız hesabınıza belirlenmiş olan süre içerisinde aktarılıyor.

Grandbetting Üyelik Bonusu Nasıl Kazanılır?

Grandbetting ilk üyelik bonusu kazanacak olduğunuz ilk promosyondur ve bu promosyon için de mutlaka canlı destek birimi iletişime geçip talep oluşturmanız gerekiyor. Ancak bu bonusu kazanabilmek için öncelikli olarak siteye üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra ise minimum 50 TL tutarında bir yatırım yapmanız gerekiyor. 50 TL ve üstü olan yatırımlarınızı yapıp hemen ardından canlı destek birimi ile iletişime geçip bonus talebinizi iletmelisiniz. Bu şekilde %50 oranında maksimum 400 TL bonus kazanabiliyorsunuz. En yüksek limite ulaşabilmek için bin TL yatırım işlemi yapmanız gerekmektedir.

Grandbetting Para Yatırma Bonusları İçin Talep Oluşturma

Grandbetting para yatırma bonusları çok geniş seçeneklerle üyelerle buluşuyor. Sitenin bütün finans uygulamalarına yönelik bir promosyonlar ve diğer promosyonların tamamında mutlaka sizin canlı destek birimi ile iletişime geçip talep oluşturmanız gerekmektedir. Pek çok promosyon için minimum 50 TL, özellikle banka havalesi kanallarını kullandığınızda minimum 100 TL yatırım yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde gerekli olan yatırım limitini sağlayıp işleminizi tamamladığınızda mutlaka canlı destek birimi ile iletişime geçiyorsunuz ve bonus için talepte bulunuyorsunuz. Yukarıda da değindiğimiz gibi ortalama 5 dakika içerisinde incelemeye alınmış olan talebiniz neticelendiriliyor. Ancak bunun sonucunda bonusu çekebilmeniz için bazı promosyonlarda çevrim şartlarına yer verilmektedir.

Bir cevap yazın